تولید کننده:
ناشر
نتایج 31 تا 60 از کل 3072 نتیجه

.... رمان

رمان .... نوشته مسعود بابایی، در یک بی مکانی و بی زمانی است. طراحی داستان این رمان شبیه به بازی است.
به طوری که برای پایان رمان دو پایان به شدت متفاوت طراحی شده است. 
یک پایان به صورت مشخص و واضح است و پایان دیگر که به نظر نوبسنده پایان اصلی است، باید رمزگشایی شود. این کتاب را می توان اولین نمونه از رمان هایی نام برد که مخاطب در روند داستان تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه می توان گفت مانند تاتر و فیلم مستند که یک گونه مشارکتی دارند، این رمان هم نوعی رمان مشارکتی است.

10 فرمان انسان های فوق موفق (نو اندیش)

مجموعه‌کتاب‌های تعالیم آموزگاران راز می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا راز سعادت، سلامت و ثروت را پیدا کنید.

100 چیزی که مردم موفق انجام می دهند (نو اندیش)

این کتاب راهنمایی است برای شما تا بتوانید آرزوهای بزرگ و شجاعانه تا آرزوهای کوچک و پیش پا افتاده را درک کنید. کتاب 100 چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند سرشار از ایده‌های بزرگ است برای اینکه هوشمندانه کار کنید و زندگی خوبی داشته باشید و تمامی این موارد در این کتاب به دقت انتخاب شده اند تا به شما کمک کنند که به هر نوعی از موفقیت که تصور آن را دارید، برسید. هر فصل، ایده جدیدی را به شما پیشنهاد می‌دهد که کمک می‌کند تا ذهنیت‌ها و عادت‌های بهینه‌ای را که به منظور موفقیت در کار و زندگی به آن نیاز دارید، یاد بگیرید.

 

موفقیت برای شما چه معنایی دارد؟ دوست دارید در زندگی به چه نوع موفقیتی دست پیدا کنید؟

موفقیت یعنی به ­دست آوردن تعداد هرچه‌بیشتری از اهداف، آرزوها و آرمان‌های ممکن.

البته این امر، بسیار شخصی و منحصربه‌فرد است، قوی‌ترین اشتیاق شما در زندگی ممکن است ایده‌ای زجرآور برای شخص دیگر باشد؛ مثلاً شاید علاقه داشته باشید از معروف‌ترین سرآشپزها باشید درحالی‌که دوست صمیمی شما از آشپزی بیزار است.

اینکه بتوانید به عقب نگاه کنید و بگویید «زندگی موفقی داشتم»، به این معنی است که با موفقیت به دنبال تعداد زیادی از اهداف و آرزوها هستید.

این کتاب، راهنمای شما برای دستیابی به این اهداف است، از بزرگ‌ترین و جسورانه‌ترین آن‌ها تا کوچک‌ترین و پیش‌پاافتاده‌ترین.

همین الان به این موضوع فکر کنید: موفقیت چه شکلی است؟

 •       ترفیع گرفتن؟
 •       شکوفا شدن در پست مدیریتی در کار؟
 •       کاهش وزن؟
 •       آهسته دویدن هرروز عصر؟
 •       چاپ کتابی با نام خودتان، به‌عنوان نویسنده؟
 •       بازنشسته شدن در وضعیت سلامت کامل جسمی؟
 •       بزرگ کردن فرزندانتان به بهترین نحو و شاهد شکل‌گیری خانواده‌های آن‌ها بودن؟
 •       در آرامش بودن؟
 •       بازپرداخت کامل وام؟
 •       کسب صلاحیت یا مهارتی خاص؟
 •       پیروی از احساس بدون حس پشیمانی؟
 •       زندگی کردن در کنار دوستان فوق‌العاده؟
 •       فراگیری زبان خارجی؟
 •       به­دست آوردن مجدد سلامتی پس از بیماری سخت؟
 •       پس‌انداز کردن مقدار مشخصی از سرمایه؟
 •       عشق‌ورزیدن به کار و دور شدن از استرس‌های کاری؟
 •       احساس رضایت و قناعت به هر ‌چیزی که اکنون دارید؟

این‌ها تنها پیشنهاد‌هایی هستند بر اساس اهدافی که از افراد تحت تعلیم خود می‌شنوم. اکنون زمانی برای خود در نظر بگیرید و فهرستی از اهداف خود را بنویسید، لطفاً خودتان را سانسور نکنید و نگران ترتیب افکار و ایده‌هایی نباشید که به ذهنتان می‌رسد، کاملاً اجازه بدهید که جریان فکرتان شما را با خود ببرد.

به‌احتمال زیاد لیست شما پایانی نخواهد داشت، اما از یک موضوع مطمئن باشید؛با گذشت هرروز، لیست شما دچار تغییراتی خواهد شد. رسیدن به قلۀ یک «کوه»، به شما چشم‌انداز وسیع‌تر و تازه‌تری می‌دهد تا کوه‌های بعدی را برای صعود انتخاب کنید. کوه‌ها و قله‌هایی که قبل از رسیدن به قلۀ کوه اول حتی نمی‌دانستید وجود دارند. اولویت‌ها و رؤیاها پیوسته دچار تغییر می‌شوند.

100 قسمتی که در ادامۀ این کتاب مطالعه خواهید کرد، شما را برای رسیدن به هر نوع موفقیت یاری می‌کنند. ایده‌هایی برای کسب موفقیت در زمینه­های مختلف زندگی شخصی و کاری:

 •       شغل و مسیر شغلی
 •       روابط و فرزندپروری
 •       شخصیت و هویت
 •       ثروت و سرمایه
 •       سلامت و آرامش
 •       یادگیری و آموختن
 •       بازنشستگی و میراث

هر قسمت این کتاب، دربرگیرندۀ ایده‌ای است که می‌تواند شما را یک گام به اهدافتان نزدیک‌تر کند. در صفحۀ اول هر قسمت، ایده‌ها معرفی و توضیح داده می‌شوند و در صفحۀ دوم هر قسمت، تمرین­ها و اقدام­های لازم، چه کوچک و چه بزرگ، شرح داده شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را از همین امروز به­کار بندید تا چهارچوب فکری، عادت­ها و رفتارهایی مناسب‌تر برای به حداکثر رساندن بخت خود در راه رسیدن به اهداف بسازید.

ممکن است بعضی از تمرینات برای شما تازگی داشته باشند، بعضی دیگر نیز ممکن است کاملاً بدیهی به نظر برسند. درهرصورت، انجام دقیق آن‌ها کاملاً ضروری است. طراحی آن‌ها به‌گونه‌ای بوده است که باعث ایجاد عادت­ها و تغییرات نرم‌افزاری در ذهن شما می­شود تا به موفقیت دستیابید. فقط عدۀ کمی از افراد، این کارهای موبه‌مو را به‌طور آگاهانه انجام می‌دهند، آن‌ها همان افراد موفق هستند.

شما به‌مرور متوجه می‌شوید که برخی از این تمرین­ها اکنون به درد شما می‌خورند و برخی احتمالاً در آینده و این چیزی است که بسته به شرایط کنونی زندگی شما تعیین می‌شود. اگر هرکدام از ایده‌ها یا تمرین­ها اکنون با شرایط یا اهداف زندگی شما تطبیق ندارند، آن را به‌طور موقت کنار بگذارید تا بعد مجدد به آن رجوع کنید.

چه چیز صلاحیت صحبت دربارۀ موفقیت را به من می‌دهد؟

تمام ایده‌های طرح‌شده در این کتاب، نتیجۀ پانزده­ سال مربی‌گری من و تعلیم افراد مختلف با سوابق گوناگون از سرتاسر دنیا بوده است. با تکیه‌بر این تجربیات گران‌بها توانسته‌ام فهرستی از 100 کار فوق‌العاده مهم تهیه کنم که نیاز است برای دستیابی به موفقیت و اهدافمان در زمینه­‌های مختلف زندگی انجام دهیم.

خودم اولین نفری بودم که این روش‌ها را به کار بستم و برای دستیابی به اهدافم سخت کوشیدم و از تمام شکست‌ها و پستی و بلندی‌های مسیر، مانند یک راهنما و معلم استفاده کردم؛ اما پیش از آنکه سفر مشترکمان را آغاز کنیم، باید کمی از سفرهای دیگرم برای شما بگویم. در نیم قرنی که زیسته‌ام:

 •       من در کنار دو فرزند بی‌نظیرم، پسری شانزده‌ساله و دخترخوانده‌ای بیست‌وچهارساله، زندگی مشترک سالم و فوق‌العاده‌ای داشته­ام.
 •       موفق به کسب یک کرسی در دانشگاه کمبریج شده‌ام و توانسته‌ام زمانی که تنها 26 سال داشتم، به‌عنوان مدیر مالی منطقه‌ای با یکی از شرکت‌های شاخص 100 بورس اوراق بهادار فایننشیال تایمز همکاری کنم.
 •       توانسته‌ام به رؤیای سفر کردنم برسم و 26 سال از عمرم را با زندگی در هشت کشور مختلف بگذرانم.
 •       من، با موفقیت، به یکی از بنیان‌گذاران شرکتی تبدیل شدم که بعدها در معامله‌ای مولتی‌میلیون‌دلاری به فروش رفت.
 •       به‌عنوان نویسنده و سخنران معتبر شناخته شدم.
 •       من توانستم از طریق شرکت شراکتی راه ابریشم و با برگزاری دوره‌های آموزشی و مربی‌‌گری، به دنبال علاقۀ قلبی خودم (کمک کردن به دیگران) بروم.
 •       من توانستم با کسی که هستم و با هر چیز که در زندگی دارم در صلح و آرامش باشم که احتمالاً این بزرگ‌ترین موفقیت من بوده است.

تنها چیزی که برای گفتن باقی مانده، این است که در مسیر یافتن معنای موفقیت، برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم. تمام ایده‌ها و تمرین ­هایی که به‌زودی آن‌ها را کشف خواهید کرد برای ساختن زندگی موفقی که بی‌شک سزاوار آن هستید، به شما یاری خواهند رساند.

1001 راه بسوی شادمانی (نو اندیش)

کتاب حاضر با عنوان اصلی( 1001ways to Happiness)   اثری از انتشارات آرکتوروس انگلستان می باشد که با ترجمه ای از فاطمه باغستانی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
از روزگار کهن، اندیشمندان دینی، فلاسفه، نویسندگان و هنرمندان، رهنمودهایی برای دستیابی به شادی و رضایت متعادل ارائه داده اند؛ دستور العمل هایی که انسان همواره در جستجوی آن ها بوده است. در این کتاب کوچک، برخی از این روش ها را از نظر می گذرانیم و اندیشه های بسیاری از کسانی را که مشهور نبوده اند، به گنجینه دانش خود می افزاییم. این توصیه ها حاوی مطالب جدی، شوخ طبعانه، عمیق یا نغز هستند. این جواهرات خردورزی، ما را در نیل به اهداف دور از تصور و گاهی متناقض، هدایت می کنند.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"آن هایی که خردورزند، جوانی را به روحشان هدیه می دهند.
نقاط قوتی را که طی سال ها به دست آورده اید، بشناسید و از آن ها برای حل مشکلات خود بهره بگیرید.
از کنار شادی هایت راحت عبور نکن.
اگر تنها خودت، قدر خودت را بدانی، دیگر از قدر نشناسی دیگران آزرده نخواهی شد."
 

1001 راه به سوی بصیرت (نو اندیش)

منظور ما از بصیرت چیست؟ آیا به این معناست که با تفکرات منطقی، موضوع یا مسئله‌ای را قابل‌فهم کنیم یا مرموز‌تر از این تعریف ساده و شکلی از بیداری معنوی است؟ شاید بصیرت، شناخت هدف و رسالت اصلی و حقیقی در زندگی است که به ما می‌گوید چطور به بهترین شکل روزهای پیش رویمان را سپری کنیم.

1001 راه به سوی دانایی (نو اندیش)

دانایی چیزی فراتر از دانش است و قضاوت، تجربه، هوشمندی، همدلی و ویژگی‌های دیگری را در خود جای می‌دهد. چگونه دانایی کسب کنیم؟ چه نیازی به آن داریم و چه زمانی از آن بهره خواهیم برد؟

1001 راه به سوی رهبری (نو اندیش)

رهبری را چگونه تعریف می‌کنیم؟

انتظارات ما از رهبران روزگارمان چیست و

آن‌ها چگونه جهان و زندگی ما را به‌سوی بهتر شدن تغییر می‌دهند؟

1001 راه به سوی سخاوت (نو اندیش)

چگونه سخاوت را تعریف می‌کنیم؟ آیا همواره به دنبال نشانه‌ای از سخاوتمندی در دیگران هستیم یا خود نیز این ویژگی را پرورش داده‌ایم؟

1001 راه به سوی کامیابی (نو اندیش)

تعریف ما از کامیابی چیست؟ در زندگی چه  چیزهایی ارزش مبارزه دارند و نشانه‌های دستیابی به خواسته‌های قلبی‌مان کدامند؟

12 قانون زندگی (نوین)

هر کس در دنیای مدرن امروز چه چیزی را باید بداند؟ جواب روانشناس مشهور جُردن بی. پیترسون به این سؤال که از مشکل‌ترین سؤالات است، به طور اختصاصی حقایق به سختی به دست آمده­ی سنت دیرین را با آشکارسازی‌های جذابِ تحقیقات پیشرفته علمی ادغام می‌کند.

دکتر پیترسون با زبانی طنز، شگفت ­آور و آموزنده به ما می‌گوید که چرا دختران و پسرانِ مشغولِ اسکیت سواری را باید تنها رهایشان کرد، چه سرنوشت تلخی در انتظار آنهایی است که بیش از حد انتقاد می‌کنند و چرا هر وقت گربه‌ای را در خیابان می‌بینید، همیشه باید نوازشش کنید

12 گام تا مدیریت موفق (نو اندیش)

كتاب 12 گام تا مدیریت موفق به شما پاسخ خواهد داد كه چگونه می‌توانید علاوه بر این‌كه اقتدار مدیریتی خود را حفظ كرده و به كارها با كمال دقت رسیدگی كنید، با كارمندانتان صمیمی و راحت بوده و از مسائلی نظیر از زیر كار در رفتن كارمندان، كم‌كاری، بی‌برنامگی و آشفتگی جلوگیری نمایید. 

12 گام تا موفقیت نهایی (نو اندیش)

در کتاب 12 گام تا موفقیت نهایی درباره نگرش‌ها و راه‌های موفق شدن به تفصیل صحبت شده است تا شما به‌راحتی موفقیت واقعی را برای خودتان معنا کنید و زندگی‌تان را با آن درآمیزید.

13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آنها (نو اندیش)

کتاب «13 اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آن‌ها» نوشته‌ی «دابلیو استیون بران» و ترجمه‌ی «لعیا موسایی» است. نویسنده در توضیح کتاب آورده است: «از اشتباه‌های رایجی است که مدیران درباره کارمندان تحت کنترل خود انجام می‌دهند. در حقیقت، مدیران از زمانی که قابیل سعی کرد هابیل را تحت سلطه خود قرار دهد، چنین اشتباه‌های یکسانی انجام داده‌اند. این اشتباه‌ها، اگر برای شما خطرناک نباشد برای موسسه شما مهلک می‌باشد. اما اگر می‌دانید این خطاها چه هستند، نباید هیچ‌گاه چنین اشکال‌هایی در ماهیت، روش و قضاوت اداره خود داشته باشید. من سیزده اشتباه مهلک را شناخته‌ام و این کتاب 13 تله رایج را طوری ارائه می‌دهد که هرگز دوباره گرفتار آن نشوید.» این کتاب را انتشارات «نسل نو اندیش» منتشر کرده است.