به سایت اف بوک خوش آمدید  | ورود به سایت | ثبت نام

معنای زندگی (میلکان)

With shipment پیشتاز2 for 13,800 تومان
قیمت پشت جلد: 38,000 تومان
مقدار تخفیف: 3,800 تومان
قیمت نهایی:34,200 تومان
تخفیف 3,800 تومان
نویسنده: آلن دوباتن
مترجم: هما قناد
ناشر: میلکان
قطع کتاب
رقعی
جلد کتاب
گالینگور
تعداد صفحه
104
اطلاعات كالا

جست‌وجوی بیش از حد علنی یا شدید درمورد معنای زندگیْ سرگرمی عجیب‌‌وغریب، بدفرجام و خنده‌داری به‌نظر می‌رسد. چیزی نیست که یک انسان فناپذیر عادی بتواند به آن مبادرت ورزد، یا اگر هم چنین کرد، بتواند زیاد پیش برود. تعداد کمی از افراد آماده‌ی این‌اند که چنین راهی را در پیش بگیرند و پاسخ را در زندگی خود بیابند؛ همه‌ی ما چنین بلندپروازی‌هایی نداریم. زندگی‌های معنادار مختص افراد خارق‌العاده است: قدیسان، هنرمندان، دانشمندان، عالمان، پزشکان، فعالان سیاسی‌اجتماعی، کاشفان، رهبران و… . اگر معنای زندگی را کشف کنیم، احتمال می‌دهیم درک‌ناشدنی باشد؛ شاید به‌زبان لاتین یا به‌صورت کدهای کامپیوتری نوشته شده باشد. با خودمان می‌پنداریم چیزی نیست که به فعالیت‌های ما جهت بدهد، یا راه‌مان را روشن کند. همیشه با دیدگاهی کوته‌نظرانه دررابطه‌با معنای زندگی، به فعالیت می‌پردازیم؛ بدون این‌که خود به آن اذعان داشته باشیم.
بااین‌حال، حقیقت این است که این موضوع به همه ارتباط دارد. همه‌ی ما باید درخصوص آن جست‌وجو کنیم، و زندگی‌ای معنادار را شرح دهیم. هیچ‌چیز ناخوشایندی درخصوص این موضوع نباید وجود داشته باشد. زندگی‌ای معنادار ازنظر ساختار ممکن است فردی، مفید، جذاب و آشنا باشد. این کتابْ راهنمایی با این هدف است.
این کتاب به طیف وسیعی از موضوعات ازجمله عشق، خانواده، دوستی، کار، خودشناسی و طبیعت می‌پردازد که می‌توانیم معنای زندگی را در آن‌ها بیابیم. می‌آموزیم چرا برخی چیزها معنادار هستند و برخی چیزهای دیگر نه، و این‌که چگونه می‌توانیم معنای بیش‌تری به فعالیت‌های‌مان بدهیم.
.
✔️ مدرسه‌ی زندگی مؤسسه‎ای جهانی است که به‌همت آلن دوباتن و با هدف کمک به مردم در رسیدن به زندگی رضایت‌بخش‌تر، در سال ۲۰۰۸ میلادی تأسیس شده است. آثار منتشرشده در مدرسه‌ی زندگی منبعی است که به ما کمک می‌کند به درک بهتری از خودمان برسیم و روابط، شغل و زندگی اجتماعی‌مان را بهبود ببخشیم. همچنین یاری‌مان می‌دهد تا آرامش و آسودگی خیال را بیابیم و اوقات فراغت‌مان را بهتر سپری کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محصولات مشابه

-