به سایت اف بوک خوش آمدید  | ورود به سایت | ثبت نام

کتاب زندگي خود را دوباره بيافرينيد

زندگي خود را دوباره بيافرينيد

With shipment پست سفارشي (5 روز کاري) for 10,800 تومان
With shipment پیشتاز2 (48 تا 72 ساعت) for 13,800 تومان
قیمت پشت جلد: 70,000 تومان
مقدار تخفیف: 3,500 تومان
قیمت نهایی:66,500 تومان
تخفیف 3,500 تومان
نویسنده: جفري يانگ، ژانت کلوسکو
مترجم: دکتر حسن حميدپور، الناز پيرمرادي، ناهيد گلي زاده
با مقدمه: آرون تی. بک
موضوع: خودیاری و آموزش همگانی - آموزش همگانی روان‌شناسی و خودیاری
موضوع مرتبط: روان‌درمانی و مشاوره - طرحواره درمانی
اطلاعات كالا

در این کتاب که مؤلفان آن هر دو از شناخت‌درمانگران بنام هستند، 11 الگوی رفتاری مخرب و تکراری، که با خودانگارۀ منفی ارتباط دارند، مشخص شده‏ اند. ضمن شرح حال بیماران واقعی، مؤلفان نشان می‌دهند که چگونه هر یک از این الگوهای ناکارآمد از تجارب کودکی ریشه گرفته و خود، مبنایی برای ارزیابی خویشتن در بزرگسالی می‌شوند.

در ادامۀ کتاب، برنامه‌ای عملی با استفاده از تکنیک‌های تجربی (تماس با کودک درون) و شناختی (بازنویسی خود و جایگزینی آن با الگوی ناکارآمد) و رفتاری (شناسایی رفتارهای خاص و تغییر آنها) معرفی می‌شود. این کتاب ابزار قدرت‌مندی برای کار با مراجعان براساس رویکردهای شناختی و طرحواره‏ درمانی است.

دکتر آرون تی. بک بنیانگذار درمان شناختی-رفتاری در مقدمۀ این کتاب می‏‌نویسد: “یانگ و کلوسکو بر اساس خلاقیت و تدبیراندیشی توانسته‌اند ابزارهای اثرگذاری برای تغییر روابط بین‏‌فردی و روابط شغلی تدوین کنند. به دنبال تغییر در روابط بین‏ فردی و روابط شغلی، زندگی تغییر شگرفی خواهدکرد. این کتاب نشان می‌دهد که نویسندگان از بینش بالینی، حساسیت و شفقت خاصّی برای راه‌حل اندیشی مشکلات بین‏ فردی و مشکلات شغلی برخوردارند.”

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محصولات مشابه

-